Корпоративи

Спортивні розваги - це завжди універсальний формат тімбілдінгу. Він підійде як для маленьких колективів, так і для великих компаній.

Ми пропонуємо проведення турнірів зі всіх популярних спортивних активностей: футболу, стрітболу, великого тенісу, настільного тенісу, сквошу та бадмінтону. Або все відразу, щоб кожен знайшов собі гру до душі. Командний дух та веселощі гарантовано.

Головною перевагою Grand Prix Evolution є розташування: клуб знаходиться у самому серці Києва у 5 хвилинах від станції метро Олімпійська.

Крім того, для вашого комфортного відпочинку ми створили просторі чисті роздягальні та зручну парковку.

У клубі Grand Prix ви знайдете:
  • Криті та open-air тенісні корти
  • Поле для міні-футболу
  • Мультифункціональне поле для тенісу та стрітболу
  • Фітнес-зону під відкритим небом
Map

Як нас знайти?

Зв’яжіться зі мною

Вам може сподобатись

Some placeholder content for the collapse component. This panel is hidden by default but revealed when the user activates the relevant trigger.
Те́ніс (англ. tennis, діал. заст. ситківка) або вели́кий те́ніс — вид спорту, в якому грають двоє гравців один проти одного, або дві команди по два гравці в кожній, команда проти команди, на майданчику — корті, поділеному навпіл поперечною сіткою. Мета гри — перекинути ракеткою м'яч через сітку на бік опонента так, щоби м'яч упав у межах майданчика суперника і той не зміг його відбити назад. Під час гри гравці використовують додаткове ігрове спорядження — ракетку. Вона призначена для відбивання, зміни напрямку й потужності польоту гумового тенісного м'яча. Матч виграє той, хто отримує найбільшу кількість перемог за сетами відповідно до правил гри, що застосовуються відповідно до статі, віку тенісиста і так далі.